Jarní výprava na Hejtman

#2934 11. 2. 2011

Bohouš: Čau Niklácí.Pomalu se připravuju na svojí první jarní týdenní výpravu, která se uskuteční na přelomu března a dubna na Hejtmanu. Potřebuju poradit, jaký druh boilí jako návnadu a nástrahu včetně obalovaček a dipů a co k tomu za partikl. Mám strach že voda bude ještě dost studená, ale potom mně už pracovní povinnosti až do léta nepustí, tak si to chci co nejvíc užít.A ještě kolik přibližně kg máme sebou ve dvou vzít? A jak dlouho dopředu musím udělat objednávku, kterou si osobně vyzvednu? Díky za rady a trpělivost s někdy se opakující otázkou a ať se vám daří. Bohouš

Nikl Team

Dobrý den Bohouši,

přelom března a dubna je často ošemetné období. Rozhodně Vám doporučíme boilie 3XL či Noční Můru, ať už v podobě mraženého či hotového boilie. Obalovací těsta či příslušné dipy budou v tomto období určitě velmi účinné. Doporučíme Vám obalovací těsta a dipy ve shodných příchutích jako Vámi vybrané boilie + Vám poradíme vyzkoušet univerzální obalovací těsto Odkopaná Selka.

V jarním období rádi boilie kombinujeme s menšími plovoucími kuličkami či nastražujeme samostatné plovoucí boilie obalené těstem.

Náš nejoblíbenější partikl je jednoznačně řepka, případně mix řepky, pšenice a konopí.

Co se týče množství návnad, pravděpodobně nebude nutné krmit příliš mnoho. 1kg boilie + trochu pelet a partiklu na osobu a den dle našeho názoru bude naprosto dostatečné množství.

Přejeme hodně úspěchů, Nikl team

Návrat na přehled dotazů