Univerzální příchuť Hot-line READY na Labe?

#2958 15. 2. 2011

Milan Pažout: Dobrý den.Existuje příchuť boilie z řady Hot Line READY,které účinkuje na Labi po "celou sezonu"(jaro až podzim)a nebo Vaše praktické zkušenosti z lovu radí dělení např.-sladká(Horká Višeň...),masová(Kolínský Losos...)a kdy je použít?Děkuji za Vaši odpověď.

Nikl Team

Dobrý den Milane,

i kdybychom Vám poradili univerzální příchuť našeho Hot-line READY, v praxi se za celou sezonu určitě setkáte se dny, kdy zkrátka nebude fungovat. Ani to nejlepší boilie bohužel nefunguje úplně vždy a obzvláště na revírech, na které je vyvíjen velký rybářský tlak - a to Labe určitě je.

I když mnoho pouček radí, že v chladné vodě fungují výrazně více sladké příchutě a v teplém období naopak masové, mnohokrát jsme se přesvědčili o opaku. Je to dáno zejména stále se vyvíjejícími technologiemi a lepšími a lepšími surovinami, které "odmazaly" rozdíly mezi "sladkým" a "masovým" boilie.

Naše rada zní je však poměrně prostá. Velmi se nám osvědčilo konkrétně na Labe vozit více druhů boilie - například jedno sladké a jedno masové a při menší aktivitě kaprů jednoduše zkoušet. Bez ohledu na roční období.

Je zkrátka nutné trefit se kaprům do chuti :))

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů