Jaké boilie na 1denní lov a jaké na dlouhodobé krmení?

#3123 7. 3. 2011

jarin: Dobrý den, jsem začínající rybář a chci se zeptat jakou návnadu a způsob vnadění mně doporučíte na jednodenní lov kaprů. A dále pak jakou nástrahu a způsob vnadění na celou sezonu na jednom místě. Jedná se o stojaté vody děkuji.

Nikl Team

Dobrý den,

na jednodenní lov Vám doporučíme naše boilie 3XL či Noční Můru (ať už mražené či jako hotové boilie) a celou rodinu těchto produktů - shodné pelety, boostery, dipy, plovoucí boilie.

Jako druhá alternativa se pak nabízí některé z našeho hotového boilie Hot-Line READY.

Způsob vnadění je velmi individuální, záleží na spoustě podmínek jako je aktivita kaprů, roční období atd. Obecně se dá říci, že je lepší začít s menším množstvím a v případě velké kapří aktivity přidat. Čas od času se však vyplatí zakrmit i při jednodenním chytání více (obzvláště pokud máte možnost navštěvovat místo častěji a průběžně jej krmit).

Pro lov s jedním boilies po celou sezonu bychom se přikláněli pravděpodobně k boilies C4 nebo Food Signal. Při dlouhodobém krmení se nám osvědčilo vnadit spíše řídce a na větší plochu. Množství boilie závisí na obsádce kaprů a velikosti lokality.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů