nástraha a montáž na řeku na jaro

#3127 7. 3. 2011

Marek: dobry den Pan NIKL.potrebujem poradit ohladom rieky na jar...ake boilies pouzit a aky dyp pouzit.moje miesto sa nachadza na strkovom ostrovceku cca.1.5m pod hladinou potom je sklz asi do 4m hlbky.mam davat aj partikel alebo len cisto boilies?a aku montaz mam zvolit?

Nikl Team

Ahoj Marku, na jaro bychom ti do studené vody doporučili buď pelety (3XL nebo Noční Můra), nebo boilies Noční Můra. Jedná se o novinku pro letošní rok, která je pro kapry velmi atraktivní a na jaro je více než vhodná. Pro ještě větší zatraktivnění bychom doporučili obalit boilies obalovacím těstem, nebo alespoň namočit do dipu Noční Můra. Na zákrm bychom použili drobnější pelety, které se budou i ve studené vodě velmi dobře rozpadat. Peletky je dobré před samotným použitím alespoň trošku naboosterovat.

Co se montáže týká, použij určitě jemnou montáž vyrobenou buď z jemné šňůrky, jako je třeba Smooth 15lb, nebo kombinovanou z fluorocarbonu. Na konec bychom osobně použili háček menší velikosti (8-10), doplněný kouskem smršťovací hadičky nebo mouthsnaggerem se zastřiženou hlavičkou. S pozdravem

Nikl Team

Návrat na přehled dotazů