Jaký prut?

#3135 8. 3. 2011

Peter Petrovič: Dobry vecer,chcel by som Vas poprosit o radu vo vybere prutov. Chcem prut aj na odhoz a aj na vyvazku nieco take 50 na 50. Som ochotny aj investovat, ale chcem fakt kvalitny prut. nieco okolo 3 lb a dohod tych 100 - 120 metrov. neviem sa rozhodnut,tak chcel vas odbornikov poprosit o radu. Mal by to byt prut len na kaprov. aby mal super zdolavacie vlastnosti,pevny,rychly, silny, rychlu akciu atd... ved viete... Poradite mi nieco? ja som rozmyslal nad leonom hoogendijk,chub,greys, esox viper, sportex alebo sonik. A chcem ten prut s kompletovat s navijakmi shimano ulterga . Dakujem velmi pekne za odpoved. s pozdravom Vas verny fanusik Peter Petrovic

Nikl Team

Dobrý den,

dle Vašich požadavků Vám jednoznačně doporučíme prut Bond Girl. Nároky, které na prut kladete rozhodně dokáže splnit bez nejmenších pochybností. U tohoto prutu opravdu oceníte rychlou akci a úžasné zdolávací vlastnosti s dostatečnou silovou reservou zdolávání i těch nejsilnějších ryb.

Určitě Vám však doporučíme si pruty před zakoupením důkladně osahat a vyzkoušet. Sám uvidíte, který model "sedne" nejvíce.

Přejeme šťastnou ruku při výběru, Nikl team

Návrat na přehled dotazů