Jaké pruty v nižší cenové kategorii zvolit?

#3184 14. 3. 2011

Martin: Dobrý den,
Chtěl bych si letos koupit 2 nové děličky na kapra obě do max ceny 6500kč. ( občas Labe + soukromé vody. Nikdy předtím jsem na ně nechytal a tak mám problém s jejich výběrem, hlavně s akcí blanku, protože dnešní trh nabízí nepřeberné množství značek a prutů. Rád bych prut spíše s parabolickou akcí, pro vychutnání boje s rybou u břehu, ale také zároveň se nebát nahodit s těžsími olovy větší vzdálenosti. Také vím, že za cenu 3000kč za děličkou jsou spíše základní řady prutů, nicméně bych si v této cenové kategorii chtěl vybrat co nejkvalitnější prut. Mohli byste mi prosím poradit s výběrem značky prutů. Děkuji.

Nikl Team

Dobrý den Martine.

V této cenové kategorii bychom Vám vřele doporučili zvolit pruty Leon Hoogendijk Basic Instinct 12´3lb. Pro letošní sezonu byly tyto pruty navíc výrazně slevněny a ve své cenové třídě jsou na naprosté špici.    

Tyto  pruty jsou špičkově zpracované, mají tenký, ale velmi houževnatý blank a výbornou parabolickou akci. Zvládnou při oatrném zacházení na Labi o olova s váho více jak 200gr.

Jedná se o jedny z nejlepších univerzálů na světě navíc s naprosto úchvatným designem. Vámi vyhrazený cenový limit sice lehce překročíte, ale určitě to za tuto investici stačí.

S pozdravem Nikl team.

Návrat na přehled dotazů