3XL a Noční Můra

#3260 26. 3. 2011

Martin S.: Dobrý den,

měl bych na vás dotaz, na for fishing mě zaujali vaše výrobky a to hlavně noční můra a 3xl a po přečtení několika článků s názory a ůlovky mě zaujaly natolik že jsem se rozhodl začít aktivně chytat na boilies na které jsem doteď moc nechytal. A chtěl bych vás poprosit zda by jste mi neporadili co všchno by ste doporučovali si koupit když většínou chodím hlavně na krátkodobé výpravy hlavně na řeky vltava a berounka v praze a na rybníky v okolí teplic a ústí nad labem. Předem mockrát děkuji za odpověd

Nikl Team

Dobrý den Martine,

volba těchto dvou druhů boilie pro krátkodobé výpravy je skutečně naprosto ideální.

Doporučíme Vám vyzkoušet boilie, pelety (pro vlastní lov 18mm, ostatní průměry pro vnazení) a příslušná obalovací těsta + boostery.

Můžete také vyzkoušet i prezentaci "na panáčka", kdy zkombinujete jako nástrahu plovoucí i potápivé boilie (potápivé např. 18mm + plovoucí 14mm, aby nástraha na dně "stála").

Pro krátkodobý lov bude jistě velmi efektivní nástrahy a návnady více zatraktivnit - např. nástrahy můžete obalit do těsta či nadipovat a návnady můžete přelít příslušným boosterem a nechat nasát.

Jsme naprosto přesvědčeni, že pokud tyto návnady a nástrahy budete prezentovat v místě, kde se kapři vyskytují, skvěle si zachytáte!

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů