Jak uchovat hotové boilie

#3267 27. 3. 2011

Filip: Dobrý den, zdravím celý NIKL Team.
Chtěl bych se zeptat na přechovávání boilie. Dříve jsem preferoval mraženky, ale od tohoto roku zkouším hotovky v podobě 3XL a C4. Chtěl jsem se zeptat jak mám uchovat toto boilie. Jestli C4 můžu nechat pomaličku vysychat v prodyšných sacích, aby bylo více selektivní, tak jako jsem to dělal u mraženek? Nebo jestli na C4 společně s 3XL mám použít např.Thermo tašku BAIT BUCKET GM od Mack2?
Jde mi o to zda-li můžu boilie v této tašce nechávat pořád, třeba celý rok a nic se mu nestane? Nebo jestli mi můžete poradit nějaké jiné uchování popř. jinou tašku.
A ještě jednu otázku, používám výhradně tyto 2 druhy boilie. Chtěl jsem se zeptat zda-li by bylo dobré mít v zásobě ještě jeden druh boilie, nějaké hodně chytlavé (v ovocné příchuti)? Popřípadě jaké? Preferoval bych znovu hotovky.
Ale zase na druhou stranu mám menší dilema,čím víc druhů boilie budu mít, tak nebudu vědět na které dřív chytat.
Předem děkuji a chtěl bych Vám tímto poděkovat a popřát do nového roku vše nej a hlavně ať to jezdí!

Nikl Team

Dobrý den Filipe,

hotové boilie můžete uchovat opravdu velmi snadno. Po rozbalení sáčku je nemusíte vysypávat, ale jednoduše je v sáčku nechte a ten vždy po ukončení lovu srolujte a přetáhněte gumičkou. Následně můžete boilie uchovávat ve zmíněné tašce, která návnady dobře uchová před výkyvy teplot.

Jako sladkou alternativu hotového boilie Vám určitě doporučíme vyzkoušet některou z našich Hot-Line READY - například Lesní jahodu či Horkou Višeň.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů