Jak postupovat?

#3280 29. 3. 2011

Lukáš Hrabec: Dobry den.Chtel bych poradit.Chci zkusit lov na boili na 2ha rybnice o prumerne hloubce 1,5m kde na dne je nanos bahna.Na tomto rybnice se na boilis skoro nechyta.Chtel bych si zkusit predkrmovat a potreboval bych poradit jakym mnozstvim boili a jestli pouzit i partikl a jak dlouho si mam predvnadovat.Je zde docela velky vyskyt malych kapru ,ale verim,ze zde budou i kapri velci.Jedna se o rybnik ktery nebyl 50let vypusten,ale je zde docela velky rybarsky tlak.Dekuji za jakoukoliv radu a jestli to ma cenu vubec zkouset.Jeste jednou dik..

Nikl Team

Dobrý den Lukáši,

co se týče boilie, je opravdu pouze na Vás, jaké zvolíte. My bychom pravděpodobně vyzkoušeli kuličky 3XL či C4 nebo i hotové boilie Hot-Line.

Pro několik prvních zákrmů bychom použili např. 3kg partiklu - řepku, pšenici, případně i dobře uvařenou kukuřici + např. 500g boilie obden. Po např. třech zákrmech můžete jít vyzkoušet, jestli ryby spolupracují. Dle aktivity uvidíte, jestli bude nutné dále selektovat a vysadit při vnazení partikl či se Vám podaří rovnou chytit kapry, po kterých toužíte.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů