Lovná taktika na Roudnici?

#3324 7. 4. 2011

Václav Lachnit: Zdravím všechny z Nikl Teamu. Mám v plánu navštívit soukromý revír v Roudnici. Hodlám lovit u ostrůvku, kde předpokládám, že by se kapři mohli vyskytovat a kde bude více profilových změn dna. Dno nemám prozkoumané, ale dle informací by nemělo být pokryto vodním rostlinstvem. Montáž budu mít průběžnou za pomoci in-line zátěže o hmotnosti 90 gramů, 1 metru olověné šňůry a gizmo obratlíku. Návazec zvolím kombinovaný z fluocarbonu a měkké šňůrky o celkové délce 30cm zakončený háčkem CUTTING BLADE 1095 black nickel obohaceným o vlasové rovnátko (transparentního červika) a vlasový přívěs zvolím dle podmínek a podle potřeby selekce kaprů. Jako nástrahu a návnadu zvolím Vaše výrobky 3XL (ready boilie, boilie těsto, dip, pelety, booster, plovoucí boilie). Pod háčkem zkusím jak potápivé nadipované boilie, tak i plovoucí, či verzi na panáčka (dle selekce a podmínek). Vnadit budu boilisem a naboostrovanými peletami. Zajímalo by mě, zda-li takto odvedená práce u vody přinese nějaké výsledky, nebo mi ještě něco doporučíte ? Rád si nechám poradit od odborníků jako jste právě Vy a Váš celý Team s velkým T. Odvádíte skvělou práci a pro mě jste jedničkou na trhu.

Přeji mnoho úspěchů všem členům Nikl Teamu, obchodu a celé organizaci.

S pozdravem Váš věrný zákazník a obdivovatel,

Lachnit Václav.

Nikl Team

Dobrý den Václave,

ano, Vámi popsaná taktika vypadá opravu velmi dobře a jsme přesvědčeni, že při správné lokalizaci kaprů si perfektně zachytáte.

Doporučujeme Vám pruty pro začátek rozmístit do různých hloubek s různým množstvím návnad, aby jste dříve zjistil, co kapři nejvíce preferují.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů