Použití Red fish moučky a tekutých potrav

#3350 12. 4. 2011

paja: cau prosim vas chtel bych se zeptat kolik teto moucky mam davat na do 1 kg smesi Jet fish Maxibird diky a jeste bych se chtelo zeptat jestli to litrovy CSL od visionu za tech 370 kč se da pouzivat jako kvalitni tekuta potrava a kdyz ne tak co bych tam mel pridat a jaky davkovani toho CSL aji toho ostatniho dik
Dotaz k produktu: Redfish moučka

Nikl Team

Dobrý den,

výhoda této moučky spočívá v její nápadné barvě a dobré stravitelnosti, čímž se skvěle hodí i pro chladnější období roku. Můžete ji dávkovat stejně jako jiné rybí moučky. Při přidávání rybích mouček dávejte pozorna to, že pokud přidáte moučky příliš, těsto vám nebude pojit. Neznáme složení tohoto mixu, proto vám bohužel přesněji neporadíme.

CSL koncentrát můžete do boilie mixu použít, ale přidali bychom určitě nějakou esenci, pro lepší uvolňování. Primárně je totiž tento produkt určen ke konečnému zatraktivňování nástrah a návnad všeho druhu.

Jako lepší varianta zatraktivnění boilie již při vaření se nám zdá určitě Amino PPC (http://www.nikl.cz/p187-amino-ppc.php ), které se na rozdíl od CSL z boilie skvěle uvolňuje.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů