Nikl team - odchod Petra Sedláře?

#338 3. 9. 2009

Petr: Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jednu věc, která mi vrtá hlavou. Sleduji Zemplínského kapra a za tým Mikbaits soutěží Petr Sedlár? Můžu znát důvod, to už jako skončil v Nikl týmu? Přijde mi, že není ani první ani poslední? Čím jsou tyto změny dány? Co vím ze svého okolí tak tyto změny vám berou obrovské množství zákazníků a ti jdou radši ke konkurenci, protože značka Nikl zcela ztrácí svou tvář.

Nikl Team

Dobrý den Petře,

Petr Sedlář byl původně přihlášen na závody na Zemplínské Šíravě jako startující za Nikl team. Jelikož nemohl sehnat druhého člena do Nikl teamu, rozhodl se dosti radikálním způsobem. Je zcela normální, že testeři nebo spolupracovníci ať Nikl teamu, nebo jiných firem určitým způsobem migrují mezi společnostmi. Některé můžete každé dva roky vidět v barvách jiné firmy. V Nikl teamu uvidíte v budoucnu určitě i jiné tváře, některé za nějaký čas tým zase opustí. Ne všichni testeři jsou ochotni vynakládat takové množství práce, jaké se od nich očekává.

Hodně lidí si myslí, že našim testerům se dostane množství krmení zdarma a jiných výhod jen a pouze zato, že jezdí na ryby a odevzdávají pouze fotky. Takto to u Nikl teamu nefunguje. Jsme náročnější ve všech směrech, a z toho také pramení náš úspěch.

Okolí, které Vás informuje, že tímto ztrácíme zákazníky je velmi zavádějící. Jsme si absolutně jistí, že všechny tyto spekulační povídačky pramení od konkurenčních firem a rozhodně jsou velmi zkreslené. Nikdo z lidí, co od Nikl Teamu odešli ke konkurenci pro nás nepředstavuje vážnou ztrátu. Možná právě proto, že fungování našeho týmu není založeno jen na jakési setrvačnosti a jeho členové prochází přísným výběrem, představuje Nikl Team skutečně fungující úspěšnou formaci schopných lidí.

Návrat na přehled dotazů