Zatraktivnění boilie

#3421 23. 4. 2011

Roman: Dobrý den,
chci poprosit o radu.Do tohoto mixu jsem dal CSL, Lososový olej a melasu bez esence.Chtěl bych poradit, jak finálně a hlavně efektivně zatraktivnit toto boilies.Můj tip je dip a booster.Je to dobrá volba nebo by jste doporučili něco jiného?Jakou příchuť by jste doporučili?Moc děkuji za odpoveď
Dotaz k produktu: Ryba boilie mix

Nikl Team

Dobrý den Romane,

naším velmi oblíbeným druhem zatraktivnění boilie je jeho boosterovaní. Vezmeme si například kyblík od boilie mixu, do kterého nasypeme nejlépe vysušené boilie a zalijeme boilie boosterem. Uzavřeme kyblík a důkladně promícháme tak, aby bylo všechno boilie omočené v boosteru. Kyblík necháme zavřený třeba týden, ale můžeme nechat klidně i půl roku, pokud je boilie dostatečně zalité boosterem, nic se mu nestane. Takto upravené boilie je velmi atraktivní a po zakrmení rychle přiláká na lovné místo kapry.

Pro zatraktivnění samotné nástrahy používáme dipy či obalovací těsta, které mají za cíl upozornit rybu právě na tu naši kuličku pod háčkem.

V kombinaci s boiliem ryba bychom doporučili především příchutě boosterů, dipů či těst Krakatice, 3XL, Kolínský losos či Noční můra.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů