Tatraktivnění plovoucího boilie

#3560 15. 5. 2011

jiří černohorský: Ahoj, chytám na 3XL a chtěl sem se zeptat jestli můžu i plovoucí boilies nakládad do boosteru a na jakou maximální dobu,aby neztratilo svoji vznášivost?? Dík Jirka

Nikl Team

Dobrý den Jiří,

plovoucí boilie můžete zkusit zatraktivnit boosterem, ale my preferujeme a velmi rádi praktikujeme zalití plovoucího boilie esencí námi zvolené příchutě. Esence je mnohem "silnější" než booster a díky tomu jsou pak plovoučky maximálně atraktivní. Další výhoda esence a jeí síly je v tom, že stačí opravdu jen pár mililitrů na dózičku plovoucího boilie a to tedy neztrácí téměř vůbec své plouvoucí schopnosti. Ať již budete zalévat plovoucí boilie čímkoliv, je třeba se vyvarovat nalití příliš velkého množství tekutiny, jelikož pak ztratí z části svou schopnost plavat.

Doporučili bychom vám tedy zalít dózičku plovouček zhruba 5-10 ml esence, aby byly všechny koule po promíchání mokré, čímž si vytvoříte velmi atraktivní nástrahu a boilie takto můžete uchovávat klidně celou sezónu. Je lepší dolévat si esenci do plovouček po malých dávkách po vyschnutí, než je zalít najednou velkým množstvím esence.

Přejeme pěkný den, Nikl team

03560_p4031271.jpg


Návrat na přehled dotazů