Použití Noční můry v létě

#3566 15. 5. 2011

Martin: ahoj,chci se zeptat jestli je Noční můra vhodná na červenec,kdy je voda hodně teplá a jestli se dají na tohle boilies přelstít i větší ryby-jedu v červenci na týden ne Grunty a jde mi o větší kapry a mám cukání ho zkusit-ještě prosím o radu v čem se dá N.M. obalovat např.Odkopaná selka a jak se připravuje nemám s ní žádné zkušenosti děkuji za odpověď :-)

Nikl Team

Dobrý den Martine,

volba Noční můry je pro letní období určitě správná. V tomto období vznikl i námět na její jméno, jelikož jsme často nemohli vůbec vyspat, jak kapry přitahovala. Noční můra je neuvěřitelně atraktivní, ovšem dokáže přelstít i velké kapry a na svém kontě má již ryby přes 20 kg. Pokud se však chcete zaměřit výhradně na velké ryby, spíše vám doporučíme Food signal či C4/Squid&Octopus.

Pro zatraktivnění Noční můry je velmi vhodná Odkopaná selka, kterou připravíte smícháním tekuté a práškové selky a umícháte stejně jako obalobvací těsto. Selka však je mnohem více "žvejková", to je účel, vůbec se toho nelekejte, vydrží tím déle na nástraze.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů