Jak na to?

#3613 21. 5. 2011

Tomáš: Zdravím,chtěl bych Vás poprosit o radu kam na kapry v okolí Prahy.Začínám s boilies tak by mě ještě zajímalo zda je lepší si koupit booster nebo dip,určitě si budu objednávat 3XL,chtěl bych boilí na krátké výpravy do 5ti hod.Ještě by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi mraženým boilí a ready.Děkuji

Nikl Team

Dobrý den Tomáši,

kolem Prahy se dá najít spoustu zajímavých revírů. Pro začátek Vám ale doporučíme zaměřit se na ty soukromé, kde si lépe zachytáte - například Toušeň, Vrbenský, Štít a podobně.

Pro dipování nástrahy je vhodnější samotný dip. Pro boosterování celého objemu návnad pak booster. Boosterované boilie však lze použít i jako nástrahu a naopak dip lze v krajním případě (v menším dávkování) použít pro zatraktivnění návnad. Každý z těchto výrobků je složen z jiných složek, i když použití je částečně podobné.

Mražené a hotové boilie se liší ve způsobu jeho uchování. Zatímco o hotové boilie READY se nemusíte vůbec starat a pouze je po rybaření necháte v pytlíku, mražené boilie je třeba buď dále sušit nebo opět mrazit. Mražené boilie však můžete dlouhodobým sušením upravit do velmi selektivní podoby, kdy na něj mnohem méně reagují menší ryby a je vhodnější pro lov větších kaprů.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů