Jak na ně?

#3696 5. 6. 2011

Roman: Dobrý den, chytám na revíru s obrovským rybářským tlakem s hloubkou od 1,5 do 5,5 metru s bahnitým dnem.Na tomto revíru se nástrahy hodně vyváží především na koryto.I já mám tu možnost.Většina kaprařů se zaměřuje právě na hloubku 1,5 až 2 metry.Já vyvážím také na koryto, ale tam kde moc rybářů není.Vyvážím na hloubku 3,5 metru, ale ještě jsem meměl ani záběr.Rybáři s 1,5 až 2 metry nějakého toho kapra chytí.Hodně se tam chytá na Vaše produkty i já mám tu čest.Chytám na boilies noční můra, ale jak jsem napsal zatím ani záběr a to už tam jezdím měsíc.Většinou jezdím na 4 až 6 hodin.Co mám udělat, abych docílil nějakého toho záběru.Moc děkuji za radu.

Nikl Team

Dobrý den Romane,

je velmi těžké takto "zpoza monitoru" poradit vhodnou strategii. Pro začátek bychom Vám doporučili jeden prut umístit do menší hloubky a druhý do větší.

Zkuste změnit prezentaci nástrahy či taktiku vnazení (přidejte či naopak uberte, zkuste drobný partikl či pelety atd.) a podobně.

Na 4-6h je ideální Vaše nástrahy maximálně zatraktivnit. Doporučujeme Vám například Odkopanou Selku či plovoucí boilie dipované v čisté esenci či výrazném dipu.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů