Boilies Královský losos ?

#371 8. 9. 2009

Fidelius: Pane Nikl měl jsem dotaz na výrobu bolie královský losos 3x a nikdo mi neodpověděl jaký je postup a co k tomu potřebuji pořád žádná rada ale kdybich se zeptal na co mám chytat velké kapry pak odpověd je ihned i nabidka na boili to každý je hned ¨chytrý je to smutne :(:

Nikl Team

Dobrý den,

Váš dotaz jsme nezodpověděli proto, že jsme ho považovali tak trochu za ftípek. Jestli ho totiž správně chápeme, ptáte se nás na boilies Královský losos, což je název boiliesu vyráběného Michalem Kučerou. Takže pokud to paráfrazujeme, tak se obracíte na servis Mercedesu, že se Vám pokazila Octavie a chcete poradit…

V případě, že netrváte na boilies od Michala a hledáte zkrátka kvalitní boilies s lososovým základem, můžeme vřele doporučit z naší nabídky boilies Enzym Salmon s příchutí Kolínský losos. I když to boilies nemá v názvu, jsme si jistí, že si s ním také zachytáte královsky :-)

Tohle boilies můžete koupit buďto čerstvě narolované a mražené nebo si jeji jednoduše vyrobit. Použijte boilies směs Enzym Salmon, amino CSL komplex Kolínský losos a lososový olej.

Přejeme napnuté vlasce!

Návrat na přehled dotazů