Jaké boilie?

#3764 16. 6. 2011

Kolomazník David: Dobrý den,rád bych požádal o radu na 2 až 3 denní rybařinu na pískovně Roudnice.Rád bych si u Vás objednal boilies nebo pelety na takto krátkodobou rybačku a proto bych rád požádal o Vaší radu.S pozdravem David

Nikl Team

Dobrý den Davide,

odpověď na takto všeobecnou otázku je opravdu univerzální. Velmi záleží na aktivitě ryb, na Vašich požadavcích - či se chcete zaměřit na větší rybu či si spíše aktivně zachytat, na počasí, ročním období atd.

Pokud budou kapři méně aktivní nebo si budete chtít více zachytat, doporučujeme Vám boilie 3XL READY či Noční Můru READY společně se stejnojmennými peletami, boostery, obalovacími těsty, dipy či plovoucím boilies. Možností jak sestavit velmi atraktivní menu je spoustu - stačí se porozhlédnout po našem eshopu v sekci zprávy od vody či články.

Můžete zakrmovat i pomocí drobného partiklu - řepy, pšenice, kukuřice, konopí atd.

Pokud se budete chtít zaměřit spíše na větší jedince, jednoznačně Vám doporučíme boilie C4 či Food Signal prezentované samostatně či na panáčka společně s menší pop up kuličkou. Kolem této nástrahy Vám doporučíme rozházet jenom pár kuliček - pár hrstí boilie bez jiných drobných návnad.

Přejeme úspěšný lov, Nikl team

Návrat na přehled dotazů