Mělice

#3775 18. 6. 2011

Jaroslav: Dobrý den.
Máte prosím nějaké zkušenosti s lovem kaprů a amurů na písníku Mělice? Případně, jaké návnady a nástrahy mám použít. Chystám se tam příští týden asi na tři dny.
Děkuji Jaroslav

Nikl Team

Dobrý den,

na tomto revíru nemáme s lovem kaprů ani amurů žádné zkušenosti. Pro lov amurů je ideální použít velké množství kukuřice, ovoce (švestky, blumy, mirabelky...), plovoucí boilie či boilie Green Pulsion LH, které je pro amury lákavější než jakékoliv jiné boilies.

Pro lov kaprů Vám doporučíme některou z našich stálic - 3XL READY či Noční Můru READY společně se stejnojmennými doplňky (dip, booster, plovoucí boilies, pelety, obalovací těsto...), pokud jste jejich fanda.

Nejsme si příliš jisti (respektive nemáme inormace) o výskytu většího množství troejních kaprů. Kdyby jste se ale chtěl zaměřit na ty největší ryby, které v revíru plavou, doporučíme Vám jako alternativu selektivnější boilie C4 READY nebo Food Signal READY.

Samozřejmě můžete použít i některé z našich levnější boilies řady Hot-line READY. Jsme přesvědčeni, že na tomto revíru bude fungovat většina návnad.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů