Food Signal

#3788 20. 6. 2011

Jirka: Ahoj, dobrý den, předem bych chtěl říct, že chytám Vaši řadu 3XL a dávám za 1 do počtu záběrů, jako druhé boilies chytám G3, kterou bych chtěl nahradit, ale hledám opravdu selektivní boilies a do hledáčku mi spadl Váš Food Signal. Přečetl jsem si zde pár Vašich reakcí kde toto boilies doporučujete převážně na dobře zarybněné vody a jsem na pochybách zda je tato volba správná na naše svazovky co se trofejních ryb týče. Předem děkuji za odpověď popř. za doporučení nějaké alternativy. Díky J

Nikl Team

Ahoj Jirko,

popravdě, většina našeho testerského teamu si vždy na jakoukoliv výpravu bere jako jistotu 3XL (či Noční Můru) a pro lov velkých ryb pak jednoznačně Food Signal (či C4).

Food Signal je naše osvědčená zbraň na lov těch největších kaprů. Nečekejte však spousty záběrů, vzhledem k selektivitě tohoto boilies na něj většinou nepřichází mnoho záběrů, ale od průměrně těžších nebo nejtěžších ryb v revíru.

Není nutností toto boilie používat pouze na dobř zarybněných revírech. Food Signal na podobné revíry doporučujeme zejména kvůli tomu, že je vyráběný bez použití esencí a na prochytávaných vodách nebo vodách plných menších kaprů je to často ta naprosto správná volba nástrahy.

Pokud budet Food Signalu věřit a používat ho k účelu, ke kterému byl postaven, budete dle našeho názoru 100% spokojen.

Přejeme hodně úspěchů, Nikl team

Návrat na přehled dotazů