Jaké boilie?

#3792 22. 6. 2011

Jaromír Libertín: Uvažuji o zakoupení boilie Noční můra. Rád bych na něj chytal v průběhu delší mávštěvy u Labe a to v červenci. rád bych se zeptal, zdli nebude chybou když plošně potpořím toto boilie pelatamy Halibut, a to hlavně z důvodu ceny. Dále bych se chtěl zeptat, zdali se dá očekávat úspěch pokud bych na Noční můru chytal pouze přes den, noc chci věnovat Sumcům. Pokud si myslíte, že pro tuto rybářskou akci, která bude trvat cca 5 dnů mi můžete nabídnout lepší alternativu, určitě si rád nechám poradit. Poprosil bych Vás o rychlou odpověď, abych stihl u Vás zboží objednat.

S pozdravem Jaromír

Nikl Team

Dobrý den Jaromíre,

dle našeho názoru mát taktiku promyšlenou velmi dobře.

Podpořit Vaše místo větším množstvím Halubut pelet a několik kuliček Noční Můry v okolí bude jistě dobrá taktika (za předpokladu, že správně kapry lokalizujete a ti se budou ochotni krmit).

Jediné, co bychom Vám nedoporučovali je lov kaprů i sumců na jednom místě. Dle našeho názoru bude mnohem efektivnější, když si zvolíte dvě alespoň trochu vzdálená místa, na kterých budte střídavě zkoušet lovit kapry nebo sumce.

Dle našich zkušeností ruch přu lovu sumců a natažené trhačky a šňůry přes řeku kapry často spolehlivě vytlačí do uctivé vzdálenosti.

Přejeme úspěšný lov, Nikl team

Návrat na přehled dotazů