Cranked Hooks a Longshank Nailer

#380 11. 9. 2009

Milan : Zdravím všechny,kteří se podílí na této skvělé poradně.
Chci si pořídit háčky F.Cranked Hook a Longshank Nailer, jakou velikost mám objednat? Nejčastěji používám boiles 18-20mm.Popř. jiné vhodné háčky, chytám samozřejmě kapry.
Děkuji
Milan W.

Nikl Team

Dobrý den Milane,

oba tyto typy háčků jsou naše oblíbené a v 95% případů navazujeme právě jeden z těchto typů.

Longshanky jsou háčky s extrémní zachytávací schopností. Lehoučké, super ostré – používá je nejen celý náš team, ale i řada světových osobností kaprařiny jako třeba Steve Briggs, Tim Paisley, Dave Moore… Doporučejeme je používat na otevřené vodě – nejsou svým tvarem vhodné pro silové zdolávání v blízkosti překážek.

Pro lov s boilies 18–20mm navažte Longshank vel 8. Tyto háčku jsou opravdu drobné a na první pohled může jejich velikost působit obavy. Rozhodně Vás ale překvapí – nachytali jsme s nimi opravdu spoustu ryb přes 15kg.

Zahnuté háčky Cranked Hooks používáme všude, kde je potřeba se do ryby opřít. Vody s vázkami, zarostlé partie jezer… to všechno jsou podmínky, které jsou Cranked Hookům šité na míru.

U tohoto háčku zvolte velikost 6. K těmto háčkům připojujeme vlasc pomocí sady Ring kit. Rozhodně doporučujeme doplnit Cranked Hook ještě vlasovým rovnátkem Mouthsnagger. S ním fungují tyto speciální háčky zcela bezchybně!

Ať se Vám daří!

00380_dsc_0174.jpg
00380_longshank-8.jpgNávrat na přehled dotazů