Montáž s háčkem Kurv Shank

#3817 28. 6. 2011

Klon: Dobrý den Karle...Měl bych na Vás dotaz...Zakoupil jsem háčky Korda KAPTOR KURV SHANK vel. 4. Chci se zeptat jaky typ koncového návazce by jste doporučil k těmto háčkům??? Dále jestli k tomu použít rovnátko apod...

Poslední otázkou je jestli se hodí na panáčka?? Chystám se na vodu kde jsou kapři nad 20+ a největší co vím tak má 24,20 kg.Chtěl bych chytat na boilies C4 od Vás jak samostatně,tak i s kombinací plovoucího neboli panáčka.. Děkuji za odpověd a popřípadě i odkaz na montáž nebo obrázek na typ koncového navázání....

Nikl Team

Dobrý den,

s háčkem Kurv Shank Vám doporučíme použít montáž kombinovanou, buď z kombinace měkké šňůrky a fluorocarbonu spojené kravským uzlem nebo ze svlékací šňůrky - např. Super Mantis, Stripper atd.

Vlasové rovnáto u tohoto typu háčku považujeme za výborné řešení - ať již použijete Mouthsnagger, smršťovací hadičku či Line Aligner od PB Products, vždy bude Vaše montáž chytlavější.

U podobného typu háčku se nám výborně osvědčilo používat systém uchycení vlasu jao Blowback rig - s posuvným kroužkem či se silikonovou bužírkou.

Tato montáž viz foto je dle našeho názoru opravdu dobrou volbou, pokud chcete lovit s háčky Kurv Shank.

Co se týče volby boilies, pokud se chcete zaměřit na troejní jedince, 100% schvalujeme a postupovali bychom stejně. Jako plovoucí boilie k nastražení na panáčka bychom zvolili bílou reflexní popku VBi Squid-Octopus.

Boilie C4 rádi pro zatraktivnění (i na velké kapry) obalujeme Odkopanou Selkou, což je další tip pro Vás.

Přejeme úspěšný lov, Nikl team

03817_kaptor.jpg


Návrat na přehled dotazů