Jaké boilie?

#3828 1. 7. 2011

Martin: Dobrý deň prajem,

Rád by som sa vybral na ryby na 8dní a zvažujem rôzne varianty mixov, páči sa mi krvavé peklo aj nočná mora aj 3xl je ťažké si vybrať, tam kde sa chcem vypraviť ryby celkom dobre počúvajú na mušlové boilies, je dobrá voľba do krvaveho pekla pridať aminokomplex mušle +glm extrakt+ glm chuťovy stimul+betain a poprípade drcené škeble alebo glm moučku a samozrejme lososovy alebo rr activ oil alebo by ste tuto kombinaciu odporučili do ineho z vyššie spomínaných mixov, poprípade niečo vypustiť aby tam toho nebolo zbytočne moc, predpokladam že aroma je sučasťou aminokomplexu.
Vopred ďakujem za Vašu odpoveĎ
Dotaz k produktu: Krvavé peklo boilies mix

Nikl Team

Dobrý den Martine,

pokud víte, že na revíru kapři skvěle reagují na mušlové boilie, bude určitě dobré jej vyzkoušet. Kromě tohoto boilie bychom si osobně vzali alespoň trochu 3XL nebo Noční Můry pro případ, že by byli kapři méně aktivní nebo z jakéhokoliv důvodu mušlové boilie nepřijímali.

Pro Vaše Mušlové boilie doporučujeme použít.

Mix Krvavé Peklo, AMK CSL komplex Mušle (ano, esence je samozřejmě jeho součástí), chuťový stimulátor GLM, můžete i betain + Lososový olej (nebo RR oil).

Po uvaření Vám doporučíme malý trik - často se nám osvědčilo boilie lehce zaprášit GLM extraktem či chuťovým stimulátorem GLM (který v tomto případě nemusíte používat do návnad v takovém množství, úplně stačí dávku rozdělit napůl). Na povrchu boilie extrakt či stimulátor utvoří kompaktní povlak, který je opravdu extrémně lákavý.

Stejně tak můžete hotové boilie u vody zalít trochou tekuté potravy a následně lehce zaprášit GLM extraktem a nechat zaschnout.

Oběma výše popsanými kroky vytvoříte velmi silný "mušlový" signál.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů