Roudnice

#3845 3. 7. 2011

Ivo Šťástka: Dobrý den, chystám se na pískovnu Roudnice, prý máte s touto vodou velké zkušenosti. Rád bych se Vás zeptal, zda mi můžete doporučit nejlepší vlasce a koncové návazce pro tuto vodu. Chytám na boilies 3XL + booster + obalovací těsto, krmím peletami 3XL, s touto kombinací jsem nachytal už krásné kousky, ale nevím zda toto funguje i na Roudnici? Můžou se na Roudnici používat bojky pro zavážení? Děkuji moc za radu. Na Roudnici jedu v polovině srpna.

Nikl Team

Dobrý den Ivo,

osobních zkušeností s touto vodou mnoho nemáme, ale naši zákazníci nás pravidelně informují o úspěších na této lokalitě.

Dle našeho názoru je volba boilie 3XL naprosto ideální, kapři zde toto boilie mají opravdu rádi.

Co se týče kmenových vlasců. postupovali bychom stejně, jako na ostatních lokalitách. Dle Vašich požadavků doporučujeme zvolit vlasec v průměru 0,30 - 0,35mm - naším favoritem na poli vlasců je vlasec C-max, ke kterému si můžete přečíst i souhrnný test.

Ohledně koncových montáží - naším favoritem je kombinovaná montáž (fluorocarbon + měkká šňůrka) zakončená háčkem Longshank Nailer doplněný o Mouthsnagger. Více insipirace ohledně našich oblíbených montáží naleznete v rubrice zprávy od vody.

Možnost používání bójek na této lokalitě si nejme jisti - doporučujeme Vám kontaktovat správce revíru, který Vám dá tu nejfundovanější odpověď.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů