Jakou taktiku na velké ryby v Bílovicích.

#3867 8. 7. 2011

dominik: dobrý den Nikláci !!
chtěl bych se zeptat jaké nestrahy a taktiku krmení mám zvolit na revír Velký Bilovec (Velké Bilovice okr.Břeclav) nadrž je velká 50,0 ha ,tip dna vana s večím nánosem bahna teměř bez hran a tvrdých lavic . Chtěl bych se dostat na kobylku nejakému věčímu jedinci. Jedu tam na 4 dny . děkuji za odpověd .

Nikl Team

Dobrý den Dominiku. 

Ideální pro lov velkých ryb na revírech tohoto typu je zvolit správné místo - většinou nepříliš navštěvované, špatně přístupné nebo lovit ve velké vzdálenosti od břehu. 

Volba správné nástrahy Vám cestu za vysněným úlovkem také výrazně ulehčí. Pro tuto situaci Vám doporučujeme si vzít boilie C4/Damson-Squid Octopus Ready 24mm a použít velmi úspěšný fígl probahnité dno. 

Celou dávku boilie je ideální před lovem lehce zalít Amino-CSL Dipem Damson/Squid&Octopus, dobře prmíchat aby byl pokryt celý povrch všech kuliček a nechat několik hodin dip absorbovat. Následně před lovem na 1-2 hodiny krmnou dávku namočit do kbelíku s čistou vodou a tímto boilie následně krmit i na něj chytat. 

Tento fígl Vám zajistí to, že boilie bude i na bahnitém dně stále dost atraktivní pro velké kapry, ale zároveň již nebude absorbovat do sebe vodu ze svého okolí a s ní pach bahna. 

S pozdravem Nikl team. 

Návrat na přehled dotazů