Boilies Carptrack bez superselektivního dipu?

#392 16. 9. 2009

Alka: Zdravím Imperial tým,potřebuji od Vás informací týkající se b. z carptrack řady.
Mám šanci na ulovení velké ryby 15+ , když nepoužiji superselektivní dip, ale jen koule Elite,Monster-Liver,Fish průměr 28mm a budu dipovat vše v liquidu+ powderu?
Máte také zkušenosti,co to udělá se selektivitou-černý pepř+liquid v poměru 1:2-3?Na vodě,na které to chci vyzkoušet plavou kapři asi až 23kg.Mockrát děkuji.

Imperial Team

Dobrý den Alko,

použití Tomášova oblíbeného superselektivního dipu je jen jeden z triků, jak v určitých situacích přelstít k záběru velkou rybu a menší kusy od pozření nástrahy naopak odradit.

V žádném případě to prosím neberte jako jedinou cestu a způsob, jak nachytat kapry přes 15kg, to je zcestné. Samotné boilies řady Carptrack – ať už zmiňovaný Elite, Monster-Liver nebo Fish nachytaly na našich svazovkách také obrovské množství trofeních ryb. Obalováním nástrahy v Liquidu a Powderu je dalšm trikem, s jehož pomocí se našemu týmu podařilo nachytat opravdu bláznivé množství velkých kaprů.

Ohledně poměru esenciálního oleje Black Pepper a Liquidu – máme vyzkoušenou právě kombinaci 1:1, která zajišťuje onu velkou sílu a pálivost, která je u tohoto dipu tím, proč je tak efektivní. Vyzkoušejte klidně jiný poměr, my se ale přikláníme k onomu poměru 50:50…

Na Vaší vodě bude záležet na složení kapří obsádky. Pokud je voda přecpaná násadovými kapry, budete se těmito rybami muset buďto „prokousat“ nebo nastražit nástrahu, která jim nebude až tak chutnat… Třeba právě boilies ponořené do superselektivního dipu…

Hodně štastí!

Návrat na přehled dotazů