Jak na ně?

#3950 27. 7. 2011

Tomáš: Dobrý den. Potřeboval bych poradit což vy určite umite hodně kvalitne! Chystám se na prehradu která je sice zakázaná ale, NEBOJTE CHYTÁM CHYT A PUST tak jak by to mělo byt!!! Především mi jde o trofejni ulovek,,,když jsem byl po zime na privlaci tak jsem nasel kapra takovejch rozměru o kterejch se mi ani ve snu nezdalo tak jsem ho tam zakopal do zeměAle kveci ...jakou .příchud,po kolika dávkách doporučuje te krmit a jak často a jakej dip,nebo těstíčko...jo a chci se zeptat prosim vas jestly mužu na Boostrovat uvařenej hrách tak jak se to dělá u bolies nebo u pelet ... moc dĚkuji ..a přeji hodně štěsti ve vašich vypravách.

Nikl Team

Dobrý den Tomáši,

Vaše otázka je tak široká, že by vydala na celou knihu. Doporučujeme Vám projít si naše články, zprávy od vody a archiv dotazů v poradně, kde určitě naleznete spoustu odpovědí.

Obecně je nejdůležitější lokalizace místa, kde se kapři krmí. Poté můžete místo bu'd předkrmovat nebo rovnou lovit. Osobně bychom zvolili boilie 3XL a jako selektivnější variantu pak např. Food Signal. Zatraktivnění nástrahy je na Vás - můžete použít jakýkoliv z výrobků k tomu určený - ať už těsto, dip či booster.

Boosterovat hrách určitě můžete, ale doporučujeme Vám jej v boosteru nechat ležet déle, aby dostatečně absorboval atraktivní látky.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů