Kolik boilie bude třeba?

#3959 29. 7. 2011

Luboš: Zdravim Nikl tým, od dne 10.9. do dne 2.10 vyrážíme na Lipenskou přehradu, lokalita Lojzovy paseky, opět v početné sestavě rybářů. Letos jsem se společně s kolegou rozhodl naproti zbylé části výpravy, že na této přehradě zkusíme boilies a to přímo vámi velmi chválené 3XL. Zakrmovat chci jak kukuřicí, peletami tak boiliem, kdy pro větší atraktivitu vnadící směsi chci používat také booster 3XL (nevím zda se jedná o dobrou volbu zakrmování). V současné době mám pouze 10 kg halibut pelet a kukuřici 30 kg. Zpět k dotazu. Potřeboval bych poradit kolik boilie 3XL je třeba k zakrmování lovného místa (zavážíme na hranu koryta - hloubka 12m), když budeme chytat ve dvou po dobu 3 týdnů (kolik boilie vzít sebou). Jelikož se jedná o delší výpravu a Lipenská přehrada není zrovna vyhlášená velkým množstvím ryb, chtěl bych poradit jakým způsobem vůbec lovné místo zakrmovat. A dále jestli je možno při větším odběru získat slevu na boilie 3 XL a booster 3XL. Tedy jestli je možné při vámi uvedeném doporučeném množství boilie uvést k tomuto možnou slevu? Jelikož v oblasti chytání na boilie máte větší zkušenosti chtěl bych se také zeptat, zda by jste mi případně doporučili, na uvedenou 3 týdenní výpravu, jaké množství boilie vzít sebou, jak zakrmovat a co k zvýšení atraktivity boilie apod. s uvedením množství (stanovit sestavu:)). Předem děkuji za odpověď.

Nikl Team

Dobrý den Luboši,

pro začátek bychom Vám doporučili vnadit zhruba jedním kilogramem boilie na den. Dle aktivity kaprů pak sami uvidíte, jestli je dávka dostačená či je nutné přidat nebo bude stačit lovit pouze s menším množstvím návnad. S některými pruty Vám doporučíme lovit i mimo krmné místo, pouze s několika návnadami v okolí.

Pokud budete mít v plánu odebrat více než 20kg boilie, kontaktujte prosím přímo pana Nikla na tel. 777 227 827, který Vám stanoví cenu.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů