Jak na ně?

#3986 6. 8. 2011

Tomáš: Dobrý den. Chtěl bych se zeptat už 3 noci bez záběru.A to krmim dvakrát deně ráno a večer a to nabustrovanýma peletamy 18mm plus 10kouli 24mm při každém zakrmením a vše nočni můra jak bustr tak dip, pel i koule ..Prvni den jsem krmil 1kg pelet, a těd už jenom tak po půl kg...Kapry jsem jezdil 2dny pozorovat měl jsem zato že jsem je vytypoval ale tejden uplinul než přišlo krmivo ,a těd jsou kapři na druhý straně zátoky bližě ke korytu tak 250m od mého krmného mista ,tak se chci zeptat jestly mám být pořád trpělivý na tomto mistě ,nebo mám se přemistit ,nebo mám změnit spůsob krmeni*hážu to rukou a krmelec mam tak 15m na 10 není to moc velká krmná plocha a co takle doplnit tim nabustrovaným hrachem* ... a to jsem skoušel čístě peletu,peletuna na panáčka,kouli samotnou i čistě plovoucí a prostě všechno pořád nic ...Přeji krasny den , Nashledanou. a předem děkuji za radu.

Nikl Team

Dobrý den Tomáši,

pokud jste kapry našel, Váš postup byl ideální. Pokud se však ryby přemístí a krmí se jinde, ani to nejlepší krmení ryby nepřemluví k záběru na místě, kde nejsou.

Dle našich zkušeností je mnohem lepší se nyní přesunout a krmit kapry v místech, kde se očividně vyskytují. V tomto případě jsme přesvědčeni, že se Vám určitě podaří docílit nějakých záběrů i s taktikou, kterou jste zvolil a která je dle našeho názoru správná.

Mějte na paměti, že hodina na dobrém místě je lepší, než týden na místě, kde kapři nejsou.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů