Výběr ztužené šňůrky

#400 22. 9. 2009

Jarda: Zdravim Nikl Team, potřeboval bych od Vás poradit s výběrem ztužené šňůrky na návazce. Jakou šňůrku by jste mi doporučili na pískovny. Která se Vám nejvíce osvědčila při lovu velkých kaprů na pískovnách. Budu používat návazce s háčky Longshank v.8. Děkuji za radu. Jarda.

Nikl team

Dobrý den Jardo, Po většinu našeho chytání na pískovnách a obecně vodách s čistou vodou jsme si oblíbili používání návazců zhotovených z http://www.nikl.cz/p505-clearwater-navazcovy-fluorocarbon.php ">Clearwater Fluorocarbonu nebo kombinovaných návazců ze http://www.nikl.cz/p479-stiff-combi-link-boom-16-5cm.php ">Stiff link 16,5cm 50lb a měkké šňůrky http://www.nikl.cz/p503-smooth-hooklink-braid-navazcova-snurka.php ">Smooth. Tato kombinace se nám osvědčila mnohem lépe, než všechny jiné.
Stiff link je mimořádně tuhý, těžký a prakticky neviditelný, Smooth naopak krásně poddajný, což tvoří perfektní kombinaci, kterou s žádnou potahovanou šňůrkou nedocílíte.

Tomáši Blažkovi se pro lov v čisté vodě mimořádně osvědčují návazce zhotovené z http://www.nikl.cz/p505-clearwater-navazcovy-fluorocarbon.php ">Clearwater fluorocarbonu, háčku http://www.nikl.cz/p465-longshank-nailer.php ">Longshank č.8, kousu http://www.nikl.cz/p877-smrstovaci-trubicky-shrink-tube-clear.php ">smršťovací hadičky a bročku. Používá návazce o délce 50cm – 1m.

S pozdravem a přáním vysněných úlovků Nikl team

Návrat na přehled dotazů