Jakou taktiku?

#4101 30. 8. 2011

Filip: Zdravím,

můj dotaz je spíše ohledně zkušeností s vodou Křetínka - Letovická přehrada. Jezdím na tuto vodu často, ale nemám moc zkušeností s lovem kaprů. I když si myslím, že tato voda není zas až tak atraktivní na počet a velikost lovených ryb, i tak bych zde rád zkusil lovit větší kapry. Mám zde zkušenosti pouze s lovem na feeder u kterého chytám spíše menší úlovky (používám velmi jemnou taktiku), protože si myslím, že ryby na této vodě jsou velmi opatrné a podezíravé. Lze docílit na takovéto opatrné vodě s né moc pestrou nabídkou ryb úspěchu? A jakou taktiku kdyžtak zvolit?
Moc Vám děkuji za případnou odpověď :).

Nikl Team

Dobrý den Filipe,

konkrétní zkušenosti s touto vodou bohužel nemáme, ale poradíme Vám v podstatě univerzální taktiku - pokud budete schopný přesně lokalizovat velké kapry, respektive místo, kde se tyto ryby krmí, máte velkou šanci je pravidelně lovit.

Jestli jsou zde kapři opatrní, doporučujeme Vám jemné montáže s menšími háčky. Co se týče krmení, doporučujeme Vám vyzkoušet některé místo pravidelněji předkrmovat (např. 1-2kg návnad obden) a poté místo vyzkoušet.

Přejeme úspěšný lov, Nikl team

Návrat na přehled dotazů