Příchuť RRR Pepper na Orlík

#411 26. 9. 2009

Alois Kočí: Dobrý den rád bych se zeptal na boilie Špek, jestli je na celoroční použiti a nějaké blyžší informace o tomto produktu.A jakou příchuť Rrpepru mám použít na celoroční použití zejména na orlické přehradě a nebo jaké boilie byste mi doporučil na tuto vodu ale musí být finančně nenaročné.děkuji za odpověď.

Nikl Team

Dobrý den,

boilies Špek se osvědčuje spíše v teplejší vodě – pozdní podzim a vyloženě zimní chytání jsou příležitostí pro jiné druhy boilies. Na tomto místě ovšem musíme uvést, že boilies Špek od příští sezóny zmizí z naší nabídky. Důvodem je každoroční revize našeho sortimentu – s vývojem a uváděním na trh nových druhů boilies musíme také některé starší typy boilies stahovat z nabídky, abychom náš sortiment udrželi v rozumné šíři.

Ohledně volby příchutě boilies RRR Pepper pro lov na Orlíku. Podle velmi kladných ohlasů od našich zákazníků se v poslední době jako určitě nejefektivnější varianta tohoto boilies jeví příchuť Oliheň. Boilies RRR pepper zcela jistě lze považovat za celoroční a i v pozdním podzimu se na něj budete moci spolehnout.

Přejeme hodn zdaru na Orlíku!

Návrat na přehled dotazů