Jaké boilie na zatopený lov na konci října?

#4254 16. 10. 2011

David: Dobrý den Nikl team , chtěl bych se zeptat chystam se na zatopený lom koncem řijna na 3 dny ,a potrebuji poradit jesi má volba noční můra bude vhodná na počasí který bude k ránu i pod bodem mrazu ... a jesi zkoušet větší boilie nebo naopak menší např 18... budu chytat v hloubce kolem 5m za schodem je až 15m pokládat to chci na těch 5m ...neni už na kapry zima :-) ???

Nikl Team

Dobrý den Davide,

pokud bychom byli na Vašem místě, volili bychom mezi 3XL a Noční Můrou, které bychom dále zatraktivnili příslušným boosterem či jenom zvýraznili nástrahu obalovacím těstem. Určitě Vám doporučíme vyzkoušet spíše menší kuličky boilie, na které kapři budou pravděpodobněji reagovat lépe. Pokud by jste měl problém s menšími kapry, můžete vyzkoušet nastražit více kuliček naráz či méně krmit nebo nástrahu prezentovat ve větší hloubce.

Co se týče lovného místa, "z poza klávesnice" se velmi těžko odpovídá. Doporučujeme Vám vyzkoušet obě alternativy, ale předpokládáme, že by se ryby měly spíše zdržovat ve větší hloubce.. alespoň po většinu dne. Můžete tedy vyzkoušet jeden prut umístit do 5m hloubky a další na svažující s hranu hlouběji.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů