Čím vnadit?

#4266 20. 10. 2011

Jan Kohout: Dobrý den,
koupil jsem si dvoukomorovou zavážecí loďku a chystám se s ní navštěvovat zejména soukromé revíry, jednodenní návštěvy.Čím mám zakrmovat pokud chci chytat velké kapry ? Nechci, aby to bylo ekonomicky neúnosné, takže bych volil partikl ( jaký, kolik ?) dohromady s levnými peletami ( jakými,jaký poměr ?)plus pár kuliček levnějšího boilí- Hotline?- plus Váš booster. Je to správně? Doporučte mi prosím z Vašeho sortimentu. Jako nástrahu chi dávat skvělé 3XL, je nutné s ním i krmit? Děkuji za odpověď !!

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

pokud chcete chytat opravdu pouze velké kapry, doporučíme Vám spíše nekrmit žádnými drobnými návnadami jako jsou pelety a partikl, ale pouze pár kuliček boilies. Menší návnady mnohem dříve upoutají pozornost menších kaprů, kterých je na většině soukromých revírů spoustu.

Na druhou stranu je třeba poznamenat, že žádná taktika nefunguje 100% vždy a všude a bude spoustu případů, kdy i velké kapry nachytáte podle Vaší taktiky - nicméně dle našich zkušeností bude pravděpodobně v dlouhodobém součtu efektivnější náš postup.

Proto Vám poradíme, aby jste se neupínal pouze na jednu strategii, ale na každý prut vyzkoušel něco jiného. Na jeden prut zkuste použít partikly a pelety společně s pár kuličkami boilies, na druhý pak pouze pár kuliček boilie. Dle reakce kaprů sám uvidíte, co bude na Vašich revírech úspěšnější.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů