Slapy

#4344 15. 11. 2011

Honza: Dobrý den,v tomto roce jsem navštívil několikrát svůj oblibený revír Slapy.Ale mam problém s ulovením kapra přes 65 cm a hlavně nemám žádné záběry přes den,všechny kapry jsem ulovil od 24.00 do 3,00 rano ale vždy se jednalo o jeden záběr na jenu noc.krmil jsem c4 a halibut peletamy cca 0,5kg boilies a 1kg pelet hrana byla cca 10metrové hloubcena.mohli by ste mi poradit co vylepšit?jestli množství navnady nebo změna místa?Děkuji za odpověd

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

Slapy jsou velmi složitý revír, zejména co se týká jeho členitosti a lokalizace kaprů. Pro úspěšný lov je však stěžejní, takže i ve Vašem případě doporučujeme zkoušet i jiná místa.

Na takto velkém revíru doporučujeme někdy vyzkoušet i masivnější zákrm - můžete použít jako doplněk k boilies zejména velké množství partiklu a pelet, které nejsou finačně tak nákladné - např. 10kg denně. Po několika dnech by rozruch menších ryb na dně měl donutit připlout a krmit se i větší kapry.

Jak jsme však zmínili výše, naprosto stěžejní je najít dobré místo, kde se kapři zdržují nebo konkrétním místem alespoň projíždějí.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů