Cassien

#4348 16. 11. 2011

Honza: ahoj,chci se zeptat na francouzské jezero Cassien... Konkrétně by mě zajímalo vše o ,,zimním" lovu tzn.v prosinci či v lednu...(krmení,popřípadě jaké rameno,kolik si čeho vzít(kolik boilies,pelet,tygřáku,řepky atd...) jak to tam chodí s nákupem atd... chtěl bych tam ject na 14 dní...děkuji

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

předně Vás musíme upozornit, že toto jezero podléhá velkému rybářskému tlaku a zejména v zimě zde může občas nastat nouze o lovné místo.

Povolenku koupíte v blízkém městě v Optice blízko obchodního domu. Pro lov bychom Vám doporučili zejména Severní rameno, které je nejhlubší a pravidelně se zde loví nejvíce kaprů. Krmení je velmi individuální a záleží na použité taktikce. Některá místa je dobré nekrmit vůbec, jiná můžete zakrmit více - doporučujeme např. boilies Kill Krill, 3XL a plovoucí boilies. Na 14 dní Vám doporučujeme vzít alespoň 20kg boilies, 10kg pelet, 5-10kg ořechů a 20kg řepky, ale pravděpodobně bude v zimě možné vystačit si i s menším množstvím návnad. S výše uvedeným množstvím bychom vyrazili my, zejména za předpokladu lovu na 4 pruty. 

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů