Sušení boilies

#4350 16. 11. 2011

Roman: zdravím nikl team chtěl bych se zeptat jak je to s vysoůšením mraženek a to konkrétně C4 a Noční Můra . a také jestli je ještě efektivní nastražit háček Longshang 8 v kombinaci s boilie průměru 30 . rad bych ještě poukázal na to že voda na které se chystám lovit je samej pařez proto tato volba háčku . předem díky za vaši radu
Dotaz k produktu: Hotové boilies Noční Můra

Nikl Team

Dobrý den Romane,

mražené boilies můžete po vyjmutí z obalu dále sušit. Vhodné jsou pro to saky na sušení boilies či bedýnky na zeleninu. Sušit doporučujeme na dobře větraném a suchém místě. Důležité je s boilies občas zatřást, aby rovnoměrně schlo.

Čím déle budete boilies sušit, tím více bude tvrdé a selektivnější vůči malým rybám a tím pádem vhodnější pro lov větších kaprů.

V některých situacích bude dobré nasadit takto malý háček - zejména pokud budou kapři velmi opatrní. Doporučujeme Vám však nastražit boilies dále od háčku.

Na vodě s pařezy Vám doporučujeme lovit spíše s háčky Anti Snag, Centurion 2000 či Super Strong ve velikosti 6, které jsou dle našich zkušeností do podobných vod a pro lov větších kaprů nejvhodnější.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů