Combo pack

#4393 27. 11. 2011

Petr: Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jak s touto sadou krmit(denní dávka a kolik čeho) a jestli mi bude tohle množství bude na cca 5ti denní výpravu stačit? Nedaleko mám rybník o rozloze 16ha a nikdo tam na na boilies nechytá.Děkuji za odpověď a radu s pozdravem Petr
Dotaz k produktu: 3XL Combo pack větší

Nikl Team

Dobrý den Petře,

množství použitého krmení vždy záleží na konkrétní situaci - apetitu a aktivitě ryb, ročnímu období či taktice, kterou máte v plánu použít atd.

Obecně si však myslíme, že by Vám toto množství návnad stačit mohlo. Doporučíme Vám použít jednu z nejuniverzálnějších taktik - po každém náhozu prakem či kobrou do okolí Vaší montáže nastřílejte alespoň 10 - 30 kuliček boilies a dávku pelet (před použitím je můžete pro větší atraktivitu naboosterovat), což by mělo projíždějící ryby upozornit na snadno dostupné krmení.

Vzhledem k tomu, že na Vašem revíru na boilies moc rybářů neloví, doporučujeme Vám vyzkoušet (např. na druhý prut) odlišnou taktiku - nakrmte větším množstvím partiklů - např 5kg denně (např. kukuřice, pšenice, řepka) + opět několik kuliček boilies. Na toto více krmené místo jistě přitáhnete větší množství ryb, kam dřívě či později přijedou i větší kapři, které budete moc lovit na boilies či pelety.

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů