Millenium GOLD vs Sportex Brillant

#4399 29. 11. 2011

Jaroslav V.: Dobrý den,
Chtěl bych si pořídit nové kaprové pruty a mám dva favority jeden je víše uvedený 12ft 3,0 lb nebo Sportex Brilant 12 ft 3,0 lb. Můžete mi prosím poradit. Plusy a mínusy. Dále bych se chtěl zeptat na záruční podmínky a jestli jsou momentálně dostupné. Předem moc díky. Jarda V.
Dotaz k produktu: Leon Hoogendijk Millenium GOLD

Nikl Team

Dobrý den Jaroslave,

S pruty Sportex Brillant máme osobní zkušenosti z doby zhruba před 6ti lety, kdy je několik členů našeho teamu vlastnilo. Dle našeho názoru se jedná o povedené pruty, se kterými se jednak poměrně dobře nahazuje i na velkou vzdálenost a také mají výbornou akci. Nicméně je neoddiskutovatelnou pravdou (alespoň dle našeho názoru), že firma Sportex při vývoji prutů momentálně nedosahuje zdaleka kvalit, kterých dosahují firmy používající nejnovějšímateriály a technologie.

Jsme přesvědčeni, že pruty Millenium Gold jsou po stránce použitých materiálů o stupeň lepší, než pruty Sportex. Prut Millenium Gold je opravdu lahůdka. Velmi tenký, ale opravdu silný blank se skvělými nahazovacími vlastnostmi (s verzí 12´3lb lze nahazovat opravdu skvěle) a luxusní zdolávací akcí.

Pokud bychom měli volit my, určitě bychom sáhli po prutu Millenium Gold, se kterým máme mnoho zkušeností (stejně jako s přecházejícími modely Millenium NG) a u kterého jsme se částečně podíleli na vývoji.

U všech prutů, které prodáváme se vždy snažíme veškeré reklamace řešit výměnou za jiný kus, záruka platí 24 měsíců.

Skladem je momentálně ve vámi vybrané libráži pouze 1kus, další by měli být v budoucím týdnu na cestě z UK do ČR. V případě zájmu o tyto pruty prosím kontaktujte naši prodejnu či přímo Karla Nikla a rádi Vám pruty objednáme.

Přejeme šťastnou ruku při výběru, Nikl team

Návrat na přehled dotazů