Stiff link

#4421 7. 12. 2011

Josef: dobrý den.
Měl bych zájem o tento výrobek, a zajímalo by mě jestli se na tento návazec dá připevnit i PVA s návnadových klobás 15 mm KORDA, jestli ono kovove očko není natolik silné, že by se neprostrčilo PVA materialem.otázka je možná hloupá, ale koncové montáže jsou 99% uspěchu nebo ne?? a ještě v této otázce je nafoceno http://www.nikl.cz/poradna.php?dotaz=1060 že se přes obratlík gizmo převlékne Anti Tangle Hooklink Sleeves,tyto vyrobky jsem si již pořídil, ale tento převlek se mi zdá poněkud malý na to aby se převlékl přes očko gizmáče mate na to naky fígl? Děkuji za odpověď.
Dotaz k produktu: Stiff Link Carp´R´Us - na kombinované montáže

Nikl Team

Dobrý den Josefe,

pokud na návazci nepoužijete převlek Anti Tangle, určitě můžete na návazec pomocí boilies jehly natáhnout PVA punčochu. Koncové očko stiff linku u většiny PVA punčoch snadno projde. Případně můžete PVA punčochu v místě, kterým bude kroužek procházet opatrně nastřihnout (pouze jedno či dvě vlákna PVA, aby se nerozpletlo). Většinou však lze navléknout bez problémů.
Přes očko Gizmo obratlíku lze přetáhnout většinu Anti Tangle převleků. Osobně jej před navlečením dostatečně nasliníme, což práci značně usnadní.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů