Závody na revíru Asuán

#4483 25. 12. 2011

Petrcz: dobrý den, v roce 2012 se chystáme na náš první závod v životě 100 hodin Asuán. radi bychom si uvás nakoupily navnady a nastrahy a nějaké vybavení. může te nám něco konkrétnějšího doporučit co by nám nemělo chybět při tomto náročném závodu. Do kolína to máme kousek není tedy problem si proto zajet. a dlší otazka jak je tato voda náročná. jsem opravdu amateři.
s pozdarvem PETR CZ hodně štěstí zdraví v novém roce 2012, kaprařině zvláště

Nikl Team

Dobrý den Petře,

závodů na revíru Asuán se účastnilo několik členů našeho teamu, takže máme poměrně přesnou představu o tom, s čím lze na závodech uspět.

Určitě Vám doporučujeme přečíst si tento report - http://www.nikl.cz/zpravy-od-vody.php ?zprava-od-vody=446  , kde nalznete potřebnou inspiraci.

Vzhledem k tomu, že návštěva naší kamenné speciálky pro Vás není nijak náročná, rozhodně Vám doporučujeme přijet a pobavit se o těchto závodech s Honzou Hubkou - vedoucím naší prodejny, který se také těchto závodů (v dospělé kategorii) účasnil a jistě Vám rád předá všechny potřebné informace všetně tipů na úspěšné návnady a nástrahy.

Ve zkratce - je velmi důležité nahazovat i krmit až těsně pod protější břeh, kudy kapři projíždějí.

Z návnad a nástrah se zde perfektně osvědčilo jak boilies 3XL, Kill Krill, tak menší plovoucí boilies - nejvíce pravděpodobně kapří bonbony a krmení Method mixem a drobnými partikly. 

Určitě Vám doporučujeme stavit se na prodejně, kde zjistíte mnohem více...

I Vám přejeme vše nejlepší do Nového roku, Nikl team

Návrat na přehled dotazů