Co na jaro?

#4562 6. 1. 2012

Vlček: Zdravím, měl bych na Vás dotaz na doporučení příchutě a velikosti boilie i pelet na chytání v dubnu,květnu na pískovny a podobné vody.Jaký háček a velikost bez protihrotu by jste mi doporučili díky moc za odpověď.Hodně zdaru do nového roku!

Nikl Team

Dobrý den Dušane,

pro jarní lov Vám jednoznačně doporučujeme naše nejoblíbenější boilies 3XL a také nový Kill Krill (již brzy se oběví na našem eshopu) v průměru od 16ti do 21mm v závislosti na požadované selekci menších kaprů.

K tomuto boilies Vám také doporučujeme stejnojmenné pelety, které jsou vyrobeny ze stejných základových mixů jako výše uvdené boilies. Pelety nejraději používáme v průměru 10mm, pro nastražení pak průměr 18mm.

Montáže na jaro Vám doporučujeme velmi jemné (pokud ovšem nechytáte v blízkosti vázek - poté je lepší použít pevnější sestavy). Naší nejoblíbenější jarní montáží je in-line olovo, kombinovaný návazec z fluorocarbonu a měkké splétané šňůrky a háček Longshank Nailer vel. 6 či 8 doplněný o vlasové rovnátko. S touto sestavou dle našich zkušeností dostanete mnohem více záběrů než s "klasickými" sestavami.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů