Brillant vs Bod Girl

#4639 19. 1. 2012

Pavel: Zdravím,chci Vám položit otázku p.Nikl,prut BOND GIRL nebo BRILLANT carp 2 od Sportexu? Ale upřímně! Díky Pavel
Dotaz k produktu: Leon Hoogendijk Bond Girl

Nikl Team

Dobrý den Pavle,

porovnávat dva rozdílné výrobky je vždy velmi těžké. Obzvláště proto, že pro každého rybáře je pocit z vlastností prutu subjektivní.

Pro zajímavost Vám překopírujeme část dotazu, na který jsme odpovídali asi před 14ti dny - otázka zněla Sportex Brillant vs. Millenium Gold LH.

" S pruty Sportex Brillant máme osobní zkušenosti z doby zhruba před 6ti lety, kdy je několik členů našeho teamu vlastnilo. Dle našeho názoru se jedná o povedené pruty, se kterými se jednak poměrně dobře nahazuje i na velkou vzdálenost a také mají výbornou akci. Nicméně je neoddiskutovatelnou pravdou (alespoň dle našeho názoru), že firma Sportex při vývoji prutů momentálně nedosahuje kvalit, kterých dosahují firmy používající nejnovějšímateriály a technologie. "

Při porovnání také velmi záleží na tom, kterou libráž prutu Sportex by jste chtěl použít a k čemu vůbec Vaše nové pruty hodláte využívat - či primárně pro nahazování či pro požitek ze zdolávání nebo jestli chcete univerzální prut. Pro všechny uvedené situace bude ten nejlepší prut vždy jiný...

Osobně vždy všem zákazníkům, kteří plánují pořídit nové prutu radíme jediné - vezměte si do ruky každý prut, o kterém uvažujete a ten, který Vám v ruce nejlépe sedne, je ten nejlepší...

Přejeme štěstnou ruku při výběru, Nikl team

Návrat na přehled dotazů