Boilie na krátké vycházky

#4643 20. 1. 2012

Honza: Zdravim cely Nikl team mel bych zajem o vas akcni balicek k vode jse moc nedostanu proto by me zajimalo zda se tento set hodi i na mene delsi vychazky???????popr. zda by jste mi mohli doporucit njakou kombinaci vasich vyrobku.z videi s Karlem jsem si vsiml hojne pouzivani method mixu????predem dekuji za odpoved petru zdar.
Dotaz k produktu: 3XL Combo pack menší

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

právě 3XL a další výrobky označené jako 3XL jsou dle našich zkušeností nejvhodnější pro použití při krátkodobých výpravách, kdy je třeba rybám naservírovat co nejatraktivnější návnady a nástrahy. V combo packu naleznete vše potřebné pro lov. Pro Váše krátkodobé výpravy doporučujeme vyzkoušet pelety 3XL či boilies 3XL obalené těstem.

Method mixy jsou také pro lov v krátkém časovém úseku velmi vhodné. Mezi jednu z nejoblíbenějších strategií rybářů, kteří nemají pro lov příliš čas patří - rozkrmení method mixem (můžete zatraktivnit i některým z boosterů), ze kterého vytvarujete vnadící koule a následný lov v takto zakrmeném místě s pomocí malého plovoucího boilies (opět můžete nadipovat či obalit v těstě) či pelet.

Přejeme pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů