Tekuté složky

#4708 30. 1. 2012

Slávek: Zdravím Vás kamarádi od vody.Než položím dotaz chtěl bych Vám poděkovat za Vaše boilies,které vyrábíte.Minulá sezona my díky Vaším výrobkům přinesla spoustu krasavců.Hlavně C4 a 3XL.
Nyní bych se chtěl zeptat jak správně složit tekutou složku do směsy...Letos bych si chtěl udělat boilies sám a to ůplně od základu.V sypké složce mám jasno,ale v tekuté ne..Vím že jsou různé oleje,esence,aromata apod,ale jak mají být vždy skombinované...Všude se píše že se fantaziji meze nekladou,ale co když tam dám třeba oleje+aromata,esence,extrakty?? Nebude té tekuté skožky potom moc??? Jde o to aby těsto nebylo řidké...
Nebo to mohu chápat že si tam můžu dát tekuté složky kolik chci a pak dám bud méně nebo více vajec???Děkuji za odpověď a snad jsem se do toho nezamotal :-)

Nikl Team

Dobrý den Slávku,

tekuté složky do boilies se většinou nepoužívají v takovém množství, aby jste musel výrazně přidávat či ubírat množství vajec.

Obecně Vám doporučujeme do boilies použít esenci, tekutou potravu (liquid liver, amino liquid, CSL a pod), EO (esenciální olej - pokud chcete) a můžete použít také některý z olejů (zejména pro lov v teplejší vodě nad 15 stupňů). Extrakty jsou již vtšinou obsaženy v boilie mixu (alespoň u těch kvalitnějších), případně je můžete přidat později - např. játrový prášek, GLM extrakt a podobně.

Na etiketách všech našich výrobků je uvedeno doporučené dávkování, které Vám snad práci usnadní.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů