Kill Krill atrakt

#4733 2. 2. 2012

Karel Mrazík: Dobrý den, běžně se stále dokola omílá, že jarní boilie je boilie sladké s nějakou ovocnou příchutí. Chci se zeptat zda-li byste mi doporučil na brzké jaro právě Kill Kril atrakt?
Zkusím to trochu specifikovat:
Malý stoják tak 130x70m. Jedná se o zapomenutý, ale hluboký rybník v kopcích na česko-německých hranicích. Je to opravdu vysoko v kopcích, takže prům. teplota je tam vždy o 2 - 4 st. nižší než v dolině. Rybník rozmrzá vždy o dva až tři týdny déle než okolní vody, chci tam vyrazit tak týden možná dva po rozmrznutí (pouze víkendové výpravy). Kapři tam jsou to vím - zapomenutí a slušní.

díky za odpověď K.M.
Dotaz k produktu: Hotové boilies Kill Krill Atrakt

Nikl Team

Dobrý den Karle,

dle našich zkušností jsou i pro zimní nebo brzký jarní lov VELKÝCH kaprů nejvhodnější nástrahy, které obsahují alespoň trochu rybí moučky. Díky neustálému vývoji a nalézání lepších a lepších surovin je však dnes možné vyrobit prvotřídní zimní nástrahu složenou ze zhruba 50% enzymaticky upravených rybích mouček.

Kill Krill Atrakt Vám pro jarní lov určitě doporučíme. Díky vyššímu obsahu tekutých atraktorů a rychlejší rozpustnosti je dle našeho názoru a zkušeností taková nástraha pro chytání větších kaprů naprosto ideální. Na Vašem místě bychom pravděpodobně použili oříznutou 18mm kuličku KK Atrakt s půlkou plovoucí kuličky a celou nástrahu obalili do příslušného těsta.

Je však pravdou, že i výrazně sladké nástrahy mají často co říci. Naši velmi oblíbenou jarní taktikou je lov s plovoucí nástrahou (naším favoritem je plovoucí kapří bombon Scopex-pech nebo Citrus Fizz či plovoucí Horká Višeň) prezentovaná nad kobercem method mixu a drobného partiklu. Skvěle se nám osvědčilo použít na návazci delší vlas, který už asi 1cm pod nástrahou zatížíme bročkem. Nástraha je tak pouze několik milimetrů nadednem. Tato taktika nám při zimním chytání nebo těsně po rozmrznutí přinesla spoustu pěkných úlovků, i když ostatní nástrahy a prezentace selhávaly...

Přejeme hodně štěstí, Nikl team

Návrat na přehled dotazů