Kill Krill Atrakt

#4754 5. 2. 2012

martin: Dobrý den,chci se zeptat, zda-li byste mi doporučili na celoroční chytání KILL KRIL ATRAKT na písník o rozloze 110ha, s velkým rybářským tlakem, nedaleko HK. Potom jaké KAPŘI BOMBONY a v jaké přichuti tam použít.Jestli oba plovouci nebo jeden plovouci a druhý potápivý a jestli použit k zatraktivněni EKTOPLAZMU nebo s čim je kombinovat.Děkuji za odpověď

Nikl Team

Dobrý den Martine,

pokud je Vaším cílem co nejlépe si zachytat bez ohledu na selektivitu Vaší návnady a nástrahy, poté Vám Kill Krill Atrakt jednoznačně doporučujeme! Na tento boilies skvěle reagují kapři všech velikostí, takže se na břehu určitě nudit nebudete.

Pokud by jste se chtěl cíleně zaměřit na větší ryby, pak Vám doporučujeme alespoň na jeden prut vyzkoušet i klasický Kill Krill či boilies Food Signal, které jsou oproti Kill Krill Atrakt výrazně selektivnější a menší ryby na ně většinou tolik nereagují.

Kapří bombony se nám skvěle osvědčily zejména v příchuti Scopex-peach nebo Ananas-butyric, hlavně v plovoucí verzi nebo v kombinaci s klasickým potápivým boilies "na panáčka". Kapří bombony jsou již naloženy ve velmi atraktivním roztoku, takže je není nutné dále dipovat. Pokud by jste však chtěl, můžete si vybrat některou  příchutí Ecto-plasmy či klasický dip z naší produkce.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů