Method mix

#4770 7. 2. 2012

Miguel: Dobrý den,

Jak už Název napovídá Method mix je určen k k boilís a paletám Kiril Krill i tak se nemohu nezeptat jaký je rozdíl mezi tim to Method mixem a Method mixem red spice. A který by jste doporučili použít k ostatním boilis a paletám jako je Noční můra,kolinský losos a další.
Dotaz k produktu: Method-mix Kill Krill

Nikl Team

Dobrý den Migueli,

zásadní rozdíl mezi těmito dvěěmi method mixy je v použitých surovinách. Zatímco Method mix Red Spice má o poznání hrubější strukturu a obsahuje pořádnou dávku atrakitvní směsi koření, Method mix Kill Krill je jemnější rybí method mix, kde atraktivitu zajišťují plnohodnotné rybí moučky a extrakty z mořských živočichů.

Co se týe použití, velmi záleží na momentálním kapřím apetitu. Dle našich zkušeností je univerzálnější method mix Red Spice (navíc opravdu velmi účinný ve studené vodě), který můžete použít v podstatě v kombinaci s jakoukoliv nástrahou. Method Mix Kill Krill Vám doporučujeme použít např. v létě nebo na revírech, kde kapři milují rybí moučky - při lovu na pelety a jeho prolití oleji opravdu nemá v teplé vodě konkurenci.

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů